İsmetpaşa Mahallesi Bademlik Caddesi No:4/D 13 Milas / MUĞLA
MENÜ

Koltuk Temizliği

Buradasınız: Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » Koltuk Temizliği
Koltuk Temizliği
En İyi Hizmet Garantisi

Muğla ili Milas ilçesinde faaliyet gösteren, Bodrum Mavi Temizlik firmamız; her türlü İnşaat Sonrası Temizliği hizmeti sunmaktadır. Siz değerli müşterilere her zaman en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma çabasında olan firmamız size sadece bir telefon kadar uzaktadır.

Koltuk Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Temizliğin önemi her yerde ve her alanda karşımıza çıkmaktadır. Daha ferah ve daha temiz ortamlarda bulunmak herkesin istediği şeylerden biridir. Bununla birlikte koltuk temizliği de önemlidir. Gün boyunca üzerinde oturulan koltuklar gün geçtikçe kirlenmekte ve toz toplamaktadır. Bu yüzden koltukların en iyi şekilde temizlenmesi gerekir.

Firmalar tarafından koltuk temizliği özenle koltuklara zarar vermeden yapılır. Kumaşa zarar vermeyen buhar makinaları kullanılır ve bu sayede koltukların derinlemesine temizliği sağlanır. Öncelikle koltuklarda minder bulunuyorsa minderler çıkarılır ve ıslatılır. Koltuklar genellikle zarar görmemesi için püskürtme su ile ıslatılır. Daha sonrasında koltukların zarar görmemesi için ucu yumuşak olan vakum makinesi ile temizlenir. Koltukların hassas olan kısımları için farklı vakum makineleri kullanılır.

Böylelikle koltuklar her bakımdan zarar görmemiş ve temizlenmiş olur. Bununla birlikte koltuklardan ayrı olarak yıkanan koltuk minderleri birbirinden ayrı tutulur. Kurumaları beklenmeden koltukların üzerine konmaz. Böylelikle koltuklarda leke oluşması önlenir. Koltukların temizliği tamamlandığında ise bir süre camların kapalı durumda olması önemlidir. Yeni temizlenmiş koltuklar tamamen kurumadan toz toplayabilir. Bu yüzden tamamen kurumadan camlar açılmaz.

Paylaş:
Hizmetlerimiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Doğrulama Kodu Girin
66 − = 58